WWE Hellas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Hellas

WWE Community
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Latest topics
» PES 2012 [Official topic]
Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο EmptyTue Oct 11 2011, 09:23 by ΜιΧαΛηΣ

» Ξεπούλησε το FIFA 12 3
Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο EmptyMon Oct 10 2011, 03:44 by ΜιΧαΛηΣ

» WWEHellas UserBars (Official Topic)
Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο EmptyMon Aug 29 2011, 11:31 by kostas55

» Σας αρεσει το site μας??
Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο EmptySat Jul 16 2011, 02:08 by kostas55

» Καλως ήρθατε!
Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο EmptySat Jul 16 2011, 02:07 by kostas55

» Grand Theft Auto Vice City
Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο EmptyFri Jul 15 2011, 23:56 by Μιχάληs

» Παιδια παιζει κανεις απο εδω GTA San Andreas?
Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο EmptyFri Jul 15 2011, 23:54 by Μιχάληs

» FIFA 11 (ένα sim ποδόσφαιρο κάθε χρόνο και καλύτερο)
Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο EmptyFri Jul 15 2011, 23:53 by Μιχάληs

» Pro Evolution Soccer 2011
Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο EmptyFri Jul 15 2011, 23:50 by Μιχάληs

Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων
Ο Καιρός σε όλη την χώρα
Weather in Athens
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο

Go down 
AuthorMessage
ΜιΧαΛηΣ
Streaming team
ΜιΧαΛηΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 133
Reputation : -13
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-05-13
Ηλικία : 22
Τόπος : Ηράκλειο

Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο Empty
PostSubject: Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο   Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο EmptyThu Jul 14 2011, 08:00

Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο SD_615_Photo_1003


Ο World Heavyweight Champion, Randy Orton, μίλησε για τη ζωή ενός Superstar, τον "Macho Man", καθώς και για το μέλλον του.

- Από τη δική σου οπτική γωνία, ποιό είναι το καλύτερο και ποιό το χειρότερο κομμάτι της ζωής ενός WWE Superstar;

"Θα έλεγα πως το καλύτερο κομμάτι είναι η ευκαιρία που έχεις να ταξιδέψεις σε όλο τον κόσμο και να γνωρίσεις νέους λαούς. Αγαπάω τη δουλειά μου. Αυτό, όμως, που δε γνωρίζετε είναι πως όλα αυτά τα ταξίδια είναι κουραστικά. Μην ξεχνάτε πως εμείς δεν έχουμε διακοπές, όπως μια επαγγελματική ομάδα ποδοσφαίρου. Έχω μια γυναίκα και μια κόρη που δε βλέπω αρκετά συχνά και μου λείπουν."

- Ποία ήταν η αντίδραση σου στο θάνατο του "Macho Man" Randy Savage;

"Ήταν απαίσιο! Πιστεύω πως η άποψη όλων θα έπρεπε να συγκεντρώνεται στις παρακάτω λέξεις. Απαίσιο, απίστευτο, λυπηρό."

- Τι κληρονομιά ελπίζεις να αφήσεις στο WWE;

"Έχω κερδίσει, σχεδόν, όλους τους τίτλους στο WWE και αυτή τη στιγμή στόχος μου είναι η μακροχρόνια διάρκεια της καριέρας μου. Βρίσκομαι στην επιχείρηση 10 χρόνια, όμως αυτό είναι ένα τίποτα σε σύγκριση με άλλα μεγάλα ονόματα που είναι στην κορυφή περισσότερα χρόνια, όπως ο Undertaker, ο Triple H, ο Shawn Michaels. Θέλω να γίνω ένας από αυτους, έτσι ώστε όταν ο κόσμος σκέφτεται το WWE, το sports entertainment, ή όπως στο διάολο το αποκαλούν τώρα, θέλω να είμαι στην κορυφή αυτής της λίστας ονομάτων. Θέλω να είμαι παγκοσμίως γνωστός για την επίδοση μου μέσα στο ρινγκ."
Back to top Go down
https://wwehellas.forumgreek.com/
 
Orton: "Θέλω να αφήσω κληρονομιά στο χώρο
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» CM Punk Talks WM Match WIth Orton, McCool Answers Fans

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WWE Hellas :: WWE :: WWE News-
Jump to: