WWE Hellas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Hellas

WWE Community
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Latest topics
» PES 2012 [Official topic]
Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα EmptyTue Oct 11 2011, 09:23 by ΜιΧαΛηΣ

» Ξεπούλησε το FIFA 12 3
Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα EmptyMon Oct 10 2011, 03:44 by ΜιΧαΛηΣ

» WWEHellas UserBars (Official Topic)
Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα EmptyMon Aug 29 2011, 11:31 by kostas55

» Σας αρεσει το site μας??
Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα EmptySat Jul 16 2011, 02:08 by kostas55

» Καλως ήρθατε!
Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα EmptySat Jul 16 2011, 02:07 by kostas55

» Grand Theft Auto Vice City
Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα EmptyFri Jul 15 2011, 23:56 by Μιχάληs

» Παιδια παιζει κανεις απο εδω GTA San Andreas?
Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα EmptyFri Jul 15 2011, 23:54 by Μιχάληs

» FIFA 11 (ένα sim ποδόσφαιρο κάθε χρόνο και καλύτερο)
Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα EmptyFri Jul 15 2011, 23:53 by Μιχάληs

» Pro Evolution Soccer 2011
Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα EmptyFri Jul 15 2011, 23:50 by Μιχάληs

Πρωτοσέλιδα Εφημερίδων
Ο Καιρός σε όλη την χώρα
Weather in Athens
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα

Go down 
AuthorMessage
ΜιΧαΛηΣ
Streaming team
ΜιΧαΛηΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 133
Reputation : -13
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-05-13
Ηλικία : 22
Τόπος : Ηράκλειο

Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα Empty
PostSubject: Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα   Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα EmptyThu May 19 2011, 08:08

IGN δημοσιεύτηκε πρόσφατα μια συνέντευξη με τον Mick Foley, όπου συζητά μια ποικιλία από πράγματα, συμπεριλαμβανομένης της αλλαγής του ονόματος TNA να Επιπτώσεων Πάλη, WWE διαγραφή του όρου "Πάλη" από το όνομά τους, η ανάπτυξη TNA και περισσότερο. Παρακάτω είναι μερικά αποσπάσματα:

IGN: Πρώτα από, εβδομαδιαία δείχνουν TNA ​​είναι τώρα ονομάζεται Επιπτώσεων πάλη. Οι σκέψεις σας;

Mick Foley: Μου αρέσει πολύ. Για παράδειγμα, φοράω περήφανα Επιπτώσεων πουκάμισό μου Πάλη τώρα κατά τη διάρκεια της ημέρας δημοσιότητα μου. Θα χρειαστεί κατά πάσα πιθανότητα αλλαγής του αύριο μόνο από ανάγκη, αλλά αν έχει μια δεύτερη καθαρή έναν είχα το φορέσω. Οχι ότι δεν ήμουν περήφανος TNA, αλλά ήταν συγκεχυμένες και οι άνθρωποι δεν γνωρίζουν πάντα τι σήμαινε. Αλλά τώρα Επιπτώσεις Η πάλη είναι αρκετά αυτονόητο. Είναι πάλη και ελπίζω ότι είναι impactful. Έτσι μου αρέσει η αλλαγή της επωνυμίας και είμαι το αγκαλιάζει. Και νομίζω ότι οι οπαδοί μας θα την αγκαλιάσουν επίσης.

IGN: Τι γνώμη έχετε για την επιλογή του WWE να εξαλείψει τη λέξη πάλης από τη ρητορική τους;

Foley: Αυτό ήταν ένα μόνιμο πρόβλημα για αυτούς για χρόνια. Θυμάμαι ότι θα γίνει επίπληξη αφού κάνει μια συνέντευξη, γιατί κάλεσε τον εαυτό μου παλαιστής. Πάντα θεωρούσα τον εαυτό μου έναν παλαιστή και εξακολουθώ να κάνω. Δεν τους υπαιτιότητα για την αποστασιοποίηση, διότι θεωρούν ότι υπάρχει ένα στίγμα που θα τη διέπουν. Αλλά την ίδια στιγμή υπάρχει ένας τόνος των ανθρώπων που αγαπούν ακόμα τις παραδόσεις που συνδέονται με την πάλη και οι οποίοι δεν θεωρούν το οτιδήποτε εργασίες, εκτός των «επαγγελματική πάλη."

Πιστεύω λοιπόν ότι, αν το WWE πρόκειται να αποστασιοποιηθούν τότε θα την αγκαλιάσει. Το είδα ποτέ ως το μεγάλο του ένα θέμα, όμως. Ο βράχος θα είναι πάντα μιλάμε για "Αθλήματα Διασκέδαση" και Πάντα μου άρεσε να αποκαλώ τον εαυτό μου έναν παλαιστή, αλλά σαφώς, όταν φτάσαμε στο δαχτυλίδι από κοινού οι δύο αυτές μορφές εργασίας. Έτσι, ποτέ δεν σκέφτηκα ήταν ότι η μεγάλη διαφορά εκεί. Στη συνέχεια, όμως και πάλι μου αρέσει το γεγονός ότι η πάλη είναι στο όνομά μας τώρα. Είμαστε ψυχαγωγία, αλλά η πάλη είναι μια τέτοια μοναδική μορφή διασκέδασης που νομίζω ότι αξίζει το δικό του τίτλο. Pro-πάλης.

IGN: Τι είδους αλλαγή και την αύξηση έχετε δει στην πάλη TNA-slash-Επιπτώσεις από τη στιγμή που ενώθηκε ξανά το 2008;

Foley: Διεθνώς έχουμε δει σίγουρα την ανάπτυξη. Αλλά μερικές φορές, ξέρετε, κάθε φορά που κάνουμε ένα βήμα προς τα εμπρός θα λάβει επίσης ένα βήμα προς τα πίσω. Έχουμε τις ίδιες εκτιμήσεις που είχαμε δύο έτη και έξι μήνες πριν. Οι άνθρωποι μερικές φορές να θυμώσει με την εταιρεία, διότι δεν υπάρχει κανείς άλλος εκεί έξω και να λένε, "Ω αυτό είναι μια μικρή ομάδα με περιορισμένη ταλέντο και από όπου και αν ζουν έως και τις δυνατότητές τους." Νομίζω ότι η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε ζήσει μέχρι και τις δυνατότητές μας. Και μερικές φορές οπαδοί περιμένουν περισσότερα από εμάς. Και ελπίζουμε ότι αυτή η αλλαγή ονόματος θα είναι η ώθηση, η κλωτσιά στον πισινό που μας κάνει να επωφεληθείτε περισσότερο από αυτό.
Back to top Go down
https://wwehellas.forumgreek.com/
 
Foley συνομιλίες Αλλαγή TNA Όνομα, WWE πάλη Ρίχνοντας, Περισσότερα
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Προεπισκόπηση για την πάλη των επιπτώσεων Απόψε? Αγώνες, Περισσότερα
» ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: BG Νηφαλιότητα James συνομιλίες, depature TNA & More
» Αλλαγή TNA Επιπτώσεων Συνεχίζεται, Διαιτητής TNA έχει χειρουργική επέμβαση
» Αποκλειστικό: Γιατί Goldberg δεν υπέγραψε Με TNA Πάλη

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WWE Hellas :: WWE :: WWE News-
Jump to: